Najlepsze usługi IT dla Twojej firmy

Nasze usługi

Wsparcie informatyczne jakiego potrzebujesz

Standaryzowane pakiety w całej branży IT nigdy nie miały dla nas większego sensu, dlatego zbudowaliśmy naszą działalność na idei partnerstwa, spersonalizowanego wsparcia i bezkompromisowej obsługi. Chcemy być ostatnim krokiem, którego potrzebujesz w swojej podróży poszukiwacza usług IT.

Po prostu traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Obsługa informatyczna

Nasza obsługa IT obejmuje zdalne i na miejscu wsparcie dla komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i sprzętu sieciowego. Obejmujemy również regularną konserwacją wszystkie systemy, proaktywny monitoring, zarządzane cyberbezpieczeństwo, antywirusy i zarządzanie poprawkami systemu operacyjnego. Wraz z planowanymi wizytami na miejscu, żądaniami zmian i pełną obsługą chmurowych platform IT. Wszystko po to abyś mógł dalej robić to, co potrafisz najlepiej.

Infrastruktura IT / Serwery

Infrastruktura IT Twojej organizacji jest jedną z jej najważniejszych części. Jako podstawa każdego nowoczesnego biznesu, bez niej nie można osiągnąć odpowiedniego poziomu wydajności na dzisiejszym rynku. Bez w pełni funkcjonujących i bezpiecznych serwerów, sieci, oprogramowania, Twoja firma nie może w pełni wykorzystać swojego potencjału. Świadczymy kompleksowe i kompletne usługi wsparcia dla firm każdej wielkości i kształtu, które potrzebują bezpiecznej, szybkiej i niezawodnej infrastruktury informatycznej.

Sieci komputerowe - zarządzanie/administrowanie

Po prostu nie ma nic bardziej frustrującego niż awaria internetu. Wiadomości e-mail przestają docierać, a usługi hostowane, takie jak tworzenie kopii zapasowych poza siedzibą firmy, praca zdalna, platformy współpracy w chmurze i VOIP, po prostu przestają działać – uniemożliwiając Tobie i Twojemu zespołowi wykonywanie zadań. Wszystko, co zalecamy i wdrażamy, zapewnia odporność i gwarantowaną dyspozycyjność, ostatecznie zapewniając spokój ducha.

Strony internetowe / usługi w sieci

W dzisiejszych czasach pierwszym miejscem gdzie klienci szukają informacji jest internet. Mawia się, że jak nie ma Cie w internecie to nie istniejesz. Nieważne jaki biznes prowadzisz, ważne żebyś był widoczny w sieci. Strona internetowa pomoże Ci dotrzeć do potencjalnych klientów, zbudować z nimi relacje, a ostatecznie zwiększyć Twoje zyski. Możesz nie być dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale Twoja witryna działa zawsze! Dlatego Twoja witryna jest głównym źródłem przyciągania klientów do Twojej firmy.

biuro it

Nasz misja

Zamień pomysły w rzeczywistość

Istniejemy, aby zapewnić Twojemu biznesowi informacje i strukturę, która eliminuje problemy IT. Technologia jest tak wbudowana w świadczenie usług, że musi być wartością dodaną do Twojej firmy, utrzymać konkurencyjność i zapewnić zadowolenie klienta. Nasze unikalne ramy i metodologia wartości umożliwiają ustalanie priorytetów celów biznesowych, dostarczanie wyjątkowych usług i przekształcanie IT w narzędzie, które działa dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie. IT to narzędzie biznesowe, które powinno działać w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony. Nigdy nie powinno to być rzeczą, która spędza ci sen z powiek.

0 %
Wsparcia
0 %
Partnerstwa
0 %
Zadowolenia

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zdajemy sobie sprawę, że zmieniający się krajobraz cyfrowy oznacza, że nie każda firma wymaga tych samych rozwiązań. Nasze doświadczenie w zakresie wsparcia IT oznacza, że dotrzemy do źródła każdego problemu i rozwiążemy go tak szybko, jak to możliwe przy minimalnym wysiłku, co z kolei oznacza, że otrzymasz mniejszą fakturę. Mamy obsesję na punkcie ciągłości biznesowej… widzieliśmy zbyt wiele przypadków, w których firmy nie traktowały tego wystarczająco poważnie, dopóki nie wydarzyła się katastrofa!

ok